domy
DOMY
byty
BYTY
pozemky
POZEMKY

NAPÍSALI O NÁS

Dobrý deň, najskôr som si zverejnila nehnuteľnosť na bazár sama, no úspech neprišiel. Po dlhom váhaní som oslovila realitnú kanceláriu REALITY SERVICE, pána Miroslava Beniaka, ktorý svojim príjemným prístupom a ústretovosťou bol ochotný sa o všetko postarať. Dokonca nahral aj video, ktoré malo veľký úspech. Prečo práve REALITY SERVICE? Okrem predaja domu, mi ochotne pomohol aj s kúpou bytu a vybavením podkladov k nehnuteľnostiam. Oceňujem rýchly profesionálny prístup a kompletný servis. Zároveň prajem veľa spokojných zákazníkov.

Darina Boldišová, Prestavlky

Veľká spokojnosť, také je moje hodnotenie realitnej kancelárie REALITY SERVICE, s.r.o. Špeciálne ďakujem p. Miroslavovi Beniakovi za jeho profesionálny, ale hlavne ľudský prístup ku klientom. Jednal korektne, ústretovo a rýchlo. Predaj dopadol k mojej veľkej spokojnosti, a preto budem menovite p. Beniaka odporúčať aj známym.

Helena Páleníková, Žiar nad Hronom

Z mojej strany v podstate nemám čo vytknúť. Všetko potrebné vybavila realitná kancelária za mňa. Stretol som sa so solídnym zaobchádzaním a všetky pojmy a postupy, ktorým som nerozumel mi boli jasne vysvetlené. Taktiež som ocenil prezentáciu nehnuteľnosti pomocou krátkeho videa, čo bola v čase, keď som kupoval nehnuteľnosť ojedinelá služba. Najviac som bol spokojný s realitným maklérom, pánom Miroslavom Beniakom, ktorý bol ochotný aj opakovane sa dostaviť na obhliadku a vedel podať o nehnuteľnosti všetky potrebné podklady a informácie. Služby realitnej kancelárie REALITY SERVICE môžem len odporúčať. S pozdravom: Ján Hriň, nehnuteľnosť: Hronská Breznica č.63

Ján Hriň, Hronská Breznica

Dobrý deň, chceme sa poďakovať realitným maklérom Miroslavovi Beniakovi a Daniele Konoradskej z realitnej kancelárie REALITY SERVICE v Žiari nad Hronom, za profesionálne a ľudské jednanie pri kúpe nášho domu. Nehnuteľnosť bola krásne spracovaná videom aj dronom, čiže bola vidieť skutočnosť pozemku aj domu. Ďakujeme im za vybavenie všetkých náležitostí. Boli sme veľmi spokojní, ešte raz srdečná vďaka a veľa úspechov v ďalšej práci.

Manželia Szitásoví, Galanta

Ďakujeme realitnej kancelárii REALITY SERVICE za profesionálnu pomoc pri predaji rodinného domu, za nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, za ochotu a spoľahlivosť. Realitnú kanceláriu odporúčame všetkým záujemcom a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

Rodina Struhárová, Jastrabá