domy
DOMY
byty
BYTY
pozemky
POZEMKY

AKO PREDÁVAME

10 KROKOV

KTORÝMI PREDÁMe VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PROFESIONÁLNE


1

ZOZNÁMENIE

Najprv sa zoznámime s Vašou situáciou, zistíme Vaše potreby a priblížime Vám celý proces predaja. Ďalej Vás oboznámime s aktuálnou situáciou na trhu. Pripravíme analýzu trhovej ceny Vašej nehnuteľnosti a spoločne určíme predajnú cenu.

2

PRÍPRAVA PRED FOTENÍM A FOTOSTAGING

Hovorí sa, že jeme hlavne očami. Pri nehnuteľnostiach to platí dvojnásobne. Preto venujeme tejto fáze osobitnú pozornosť, aby sme Vašu nehnuteľnosť na prvý pohľad odlíšili od ostatných.

3

PROFI FOTOGRAFIE

Používame modernú fotografickú techniku, znalosti a zručnosti získané v špecializovaných kurzoch fotenia exteriérov a interiérov nehnuteľností.

4

VIDEOPREHLIADKY

Predávať dnes nehnuteľnosť a nepoužiť video? Nemysliteľné! Ľudia milujú video. Všetci sledujeme radšej videá ako si len prezeráme fotky. Zo skúseností a štatistík vyplýva, že inzerát, ktorý obsahuje videoprehliadku, pritiahne viac záujemcov.

5

3D VIRTUÁLNE PREHLIADKY NEHNUTEĽNOSTÍ

Technológie budúcnosti umožňujú záujemcom prechádzať sa po Vašom dome alebo byte bez toho, aby ste o tom vedeli. Vďaka takémuto zážitku človek Vašu nehnuteľnosť “kúpi” ešte pred tým, než do nej vstúpi. 3D virtuálna prehliadka zároveň z množstva potenciálnych záujemcov o Vašu nehnuteľnosť “vyfiltruje” iba tých, ktorí majú o kúpu skutočný záujem. Majitelia sú nadšení, že im domov prichádzajú iba reálni záujemcovia.

6

ZÁBERY DRONOM

Pozemky a domy sa predávajú pohľadom z výšky. Video prehliadky a 3D virtuálne prehliadky teda dopĺňame zábermi z drona. Pri predaji pozemku alebo domu sú takéto snímky k nezaplateniu.

7

PÔDORYSY

Jedna vec je pre potenciálneho záujemcu dôležitá. Mať predstavu o priestore. Chceme dať záujemcovi presnú predstavu o tom, ako sú jednotlivé miestnosti usporiadané a aké sú ich výmery.

8

ONLINE A OFFLINE PROPAGÁCIA

Spracujeme prezentáciu, ktorú ďalej smerujeme na súkromnú a firemnú databázu záujemcov. Zaistíme inzerciu na najnavštevovanejších realitných portáloch v rámci SR a prezentáciu na sociálnych sieťach. Exkluzívne spolupracujeme s najsledovanejším webom v regióne Žiar24. V mieste predaja vyvesíme plachtu s informáciou o predaji a zaistíme letákovú kampaň v okolí. Pravidelne sa staráme o trvalé zviditeľnenie inzerátu pomocou sociálnych sietí a platenej propagácie. O vývoji záujmu o Vašu nehnuteľnosť Vám e-mailom zasielame mesačné prehľady.

9

PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ

Komunikujeme so záujemcami a zabezpečujeme prehliadky nehnuteľností. Záujemcu z finančnej stránky preveríme, zaistíme mu financovanie, obstaráme kompletné podklady a dokumentáciu ku kúpe. Postaráme sa o hladkú komunikáciu medzi všetkými stranami, predstavíme následné kroky a ich časový odhad.

10

A VŽDY NIEČO NAVIAC

Predaj nehnuteľnosti je alchýmia. Je potrebné vytvoriť ten správny marketingový mix. Ozvite sa nám, radi sa s Vami stretneme. Preberieme, čo je najlepšie urobiť pre predaj Vašej nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu.